İngiliz Kraliyet Ailesi ile ilgili yeni iddia

İngiliz Kraliyet Ailesi ile ilgili yeni iddia

Cuma, 7 Şubat, 2020 - 06:45
İngiltere Prensleri William (solda) ve Harry (Reuters-Arşiv)
Londra/Şarku’l Avsat

İngiliz Kraliyet Ailesi’ne yakın bir kaynaktan edinilen bilgiye göre,, İngiltere Prensi Harry ve eşi Meghan Markle’ın Kraliyet görevlerinden vazgeçme kararının ardından Kanada’ya taşındıkları şu günlerde Prens Harry ve abisi Prens William’ın arasının hala ‘kötü’ olduğunu söyledi.

Prens William, kardeşi ile eşinin ayrılık kararına destek verdiğini açıklamış ve iki kardeşin arasındaki buzların eridiğine dair yorumlar yapılmıştı. Fakat olayların farklı bir boyutu ortaya çıktı.

Prens Harry'e yakın bir kaynak, People dergisine yaptığı açıklamada, kardeşlerin arasının iyi olmadığını söyledi.

Kaynak, Prens William ile Prens Harry arasındaki ilişki hakkında "Hiçbir şekilde iyi şartlarda ayrılmadılar, ancak ikisi de bu sürecin bitmesi nedeniyle rahatladılar." ifadelerini kullandı.

Kaynak, "Belki de Meghan ve Harry, olayları olabildiğince düşünmediler. Fakat mutlu olmak istediler. Bunun için onları kim suçlayabilir ki?" sözleriyle çiftin kraliyetten ayrılık kararını destekledi.

People dergisi tarafından yayınlanan habere göre, iki kardeş arasındaki sorunların başlangıcı Prens William’ın, Markle konusunda ‘hızlı adımlar attığını’ söyleyip küçük kardeşini uyardığı 2017 yılına dayanıyor.

35 yaşındaki Prens Harry ve 38 yaşındaki Meghan Markle şu anda, ocak ayında Kraliyet görevlerini bırakmalarının ardından yeni hayatlarına başlamayı planladıkları Kanada’nın Vancouver adasında yer alan 10 milyon Pound değerindeki bir malikanede yaşıyorlar.


Editörün Seçimi

Multimedya