​زمستان طنطوره به ایجاد پل‌های ارتباط با شرق و غرب ادامه می‌دهد

​زمستان طنطوره به ایجاد پل‌های ارتباط با شرق و غرب ادامه می‌دهد

شب موسیقی فارسی درالعلا
چهارشنبه, 26 فوریه, 2020 - 15:00
العلا، پادشاهی عربی سعودی: الشرق الآوسط

العلا، پادشاهی عربی سعودی: به منظور ایجاد پل‌های ارتباطی با شرق و غرب، موسم زمستانه طنطوره از آغاز جشن «شب‌های موسیقی فارسی» خبرداد، که طی دو شب (5 و 6 مارس جاری) برپا می‌شود و میزبان گروهی از هنرمند برگزیده خواهد بود.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته در برنامه «شب‌های موسیقی فارسی» هفت تن از هنرمندان محبوب یعنی؛ شهرام شهپره، لیلا فروهر، ابی، ساسی، شادمهر عقیلی، اندی و آرش لباف شرکت می‌کنند.

موسم زمستان طنطوره تلاش دارد هنر موسیقی فارسی را از دامن العلا، سرزمین تمدن‌های تاریخی و راه‌های کهن بازرگانی به جهان عرضه کند.

این جشن در چارچوب تأکید پادشاهی برای نشان دادن استان العلا به عنوان مهد تمدن‌ها و فرهنگ‌های مختلف در همه دوره‌ها و عمق بخشیدن به جایگاه جشنواره «زمستان طنطوره» به عنوان تلألؤ تمدنی و فرهنگی برگزار می‌شود.

براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته جشن شب‌های موسیقی فارسی با پوشش رسانه‌ای گسترده رسانه‌های عربی و جهانی از طریق پخش زنده و پوشش شبکه‌های اجتماعی برای همه کشورهای جهان و دوست‌داران هنر و موسیقی روبه رو بشود. جشن در «سالن مرایا» برگزار می‌شود که به عنوان بزرگ‌ترین صحنه محسوب می‌شود. ساختمان این سالن از سطوح صاف آینه‌ای با بالاترین کیفیت تولید شده و خود به عنوان اثری برجسته از هنر معماری به حساب می‌آید پس از اینکه مدرن شد و توسعه داده شد تا گنجایش 500 میهان را داشته باشد.

جشنواره زمستان طنطوره در مدت 12 هفته سلسله فعالیت‌های هنری ارزشمندی عرضه کرد که به هم رسیدن فرهنگ‌های شرق و غرب به آنها غنا بخشیده است.

کمیته برگزار کننده جشنواره زمستان طنطوره از علاقه‌مندان دعوت می‌کند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در برنامه‌های هنری و مشارکت در بخش‌های مختلف جشنواره و تهیه بلیط به سایت اینترنتی ذیل مراجعه کنند :
https://book.experiencealula.com/

 


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای