قدردانی وزیر مسکن از بانک الاهلی به دنبال موفقیت های یکساله

قدردانی وزیر مسکن از بانک الاهلی به دنبال موفقیت های یکساله

یکشنبه, 26 ژانویه, 2020 - 14:00
ریاض: الشرق الاوسط

 ماجد الحقیل وزیر مسکن سعودی از بانک الاهلی به خاطر نقش کلیدی این بانک در بخش تامین مالی املاک و توسعه بخش مسکن قدردانی کرد.
 الحقیل در همایش وزارت مسکن گفت «بانک الاهلی شریک این وزارتخانه در دستاوردهای سال گذشته در راستای چشم انداز سعودی بوده است. بانک الاهلی بهترین تامین کننده مالی املاک بوده و از بهترین برنامه در این حوزه در سطح کشور برخوردار است».
از سوی دیگر، خالد آل غالب معاون اول رییس اجرایی و مدیر گروه حساب های حقیقی گفت «خدمات این بانک در حوزه املاک در سعودی ادامه می یابد. این بانک تلاش می کند نقش موثری در تامین مالی نیازمندی های شهروندان در حوزه مسکن و املاک ایفا کند».
او خاطر نشان کرد «بانک الاهلی بزرگ ترین موسسه مالی در سعودی است. این بانک با حمایت از طرح ها و برنامه های توسعه محور نقش کلیدی برای دست یابی به توسعه ملی دارد. این طرح ها در رسیدن به رشد با ثبات و رونق اقتصادی در کشور به ویژه در بخش مسکن سهیم هستند».
او یادآور شد «بخش مسکن و افزایش میزان مالکیت شهروندان سعودی یکی از بخش های مورد توجه در سند چشم انداز ۲۰۳۰ است».
ریس بن محفوظ یکی از مدیران بانک الاهلی گفت «حجم تامین مالی طوری تنظیم شده که به فرآیند رشد بخش مسکن کمک کند. این رویکرد تاثیر سازنده در رشد تامین مالی بانک ها و در راس آنها بانک الاهلی دارد. بانک الاهلی سهم قابل ملاحظه ای در تامین مالی بانکی در حوزه املاک دارد».
او افزود «مناسبات بین بانک الاهلی و وزارت مسکن بسیار خوب است و به همین دلیل این بانک می تواند راهکارها و گزینه های متعددی در حوزه تامین مالی در راستای تحولات بازار تامین مالی املاک ارائه کند».


پیشنهاد ما

چند رسانه‌ای